Do tej pory, bajkowe doświadczenie zdobywaliśmy w czyichś projektach, grając na przeróżnych scenach teatralnych w całej Polsce ( Teatr Ateneum, Teatr Stary w Krakowie, Teatr Rabcio, Teatr Bajka). Jednak pewnego dnia, kiedy urodziły nam się dwie wspaniałe córeczki, stało się to impulsem, aby wrażliwość i wyobraźnię, którą wpajamy naszym dzieciom „podać dalej”. Wieczorne czytanie bajek oraz wspólne wymyślanie nowych, niebanalnych zakończeń tych bajań, natchnęło nas do stworzenia czegoś swojego. I tak też powstał NASZ rodzinny, bajkowy teatr- Teatr OdSkocznia.

Każdy z nas potrzebuje czasem odpoczynku od codzienności. Każdy z nas marzy, aby czasem ucieć w świat, w którym wszystko jest możliwe, a dobro zawsze zwycięża nad złem. Ta umiejętność „przeskakiwania” do innego wymiaru, do innej bajki, jest najbliższa dzieciom. Uspokaja je, rozwija ich wyobraźnię i poprawia koncentracje. Niestety jako dorośli, często zapominamyo tym, że warto czasami powrócić do bajki... Bo w bajce... W bajce wszystko jest moż liwe! A skoro w bajce, to czemu i nie w życiu?

I tu własnie zaczyna sie Teatr OdSkocznia. Teatr, który za pomocą bajkowego scenariusza, chce przekazać, to co w życiu jest ważne, o czym często sami zapominamy, a co za tym idzie zapominamy przekazać naszym dzieciom. Teatr, który chce poruszyć wyobraźnię, serca i zapalić iskierke radości i walki o marzenia. Zapraszamy do bajkowego świata kolorów, pięknych dźwieków, dopracowanych choreografii i piosenek z morałem!

Aleksandra i Sebastian Skoczeń