Sebastian Skoczeń

Założyciel Teatru OdSkocznia. Absolwent wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 2005 – 2011 roku współpracował z Teatrem Współczesnym w Warszawie.
Aktor telewizyjny i filmowy. Występował w najpopularniejszych polskich serialach, m.in. : „Teraz albo nigdy””, „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, „Lekarze”.

Od 2013 roku współpracuje z Teatrem Dramatycznym, w którym gra w spektaklach : „Exterminator”, „Nosorożec”, „Noc Żywych Żydów”.

Aleksandra Skoczeń

Artystyczna mieszanka wybuchowa i logistyczny człon teatru.

Flecistka, wokalistka i aktorka. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ZPSM II im. F.Chopina w Warszawie. Fanka psychologii, ogólnego rozwoju i literatury rosyjskiej.

Tomasz Korczyk

Absolwent wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Zagrał wiele ról na deskach warszawskich teatrów. Grał m.in. w Teatrze Polonia, Kamienica, Teatrze na Woli. Aktor telewizyjny i radiowy. Występował w serialu „Glina”, „Magda M”, „Kopciuszek”, „Pensjonat pod Różą”, „Hotel 52”. Od dwóch lat związany z Teatrem Kwadrat w Warszawie gdzie gra w spektaklach „Kiedy Harry poznał Sally” ora „Co ja Panu zrobiłem Pignon?”